Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vouchere de vacanta primarie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vouchere de vacanta primarie

vreau sa stiu daca se pot acorda vouchere de vacanta in 2014 , avand in vedere faptul ca ieri a semnat si d-nul presedinte . vreau sa stiu incepand cu ce data se pot acorda.
societatea "mai sus denumita" , a participat la licitatie si a castigat tiparirea pentru 40% din totalul tichetelor ce urmeaza a fi tiparite .
"zvonurile" in general sunt lansate de contracandidati , si de regula in multe cazuri sunt false ....acest nu este fals.