Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sesizarea finantelor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sesizarea finantelor

cum pot sa sesizez finantele stiind despre o firma ca nu plateste impozit si lucra in negru?

Pe situl ANAF , gasiti si aceste doua posibilitati de a sesiza ceea ce doriti:

TelVerde Anticorupţie
•Formular pentru sesizări