avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... CCJ pro sau contra?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

CCJ pro sau contra?

Spatiu destinat opiniilor Dumneavoastra.
Ne inscriem? Nu ne inscriem?
Avantaje? Dezavantaje ?
Eu am fost nevoită să mă înscriu, fiind stagiară, mai plătesc si 2.400.000 lei / an cotizatie CCJ. Anonima nr. 2.
Pentru lamurirea temerilor si informare colegiala va recomand sa contactati telefonic pe consilierul juridic Aurel Ghesa - vicepresedintele UCCJR la tel: 0724.546.997 sau 0741.103.024

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Roba in cazul consilierului juridic calytul calytul Ce trebuie ca un consilier juridic sa poata sa poarte roba in instanta si cand se poate inscrie si unde? (vezi toată discuția)
Contract prestari servicii pentru profesia de consilier juridic Carmen(kammy) Carmen(kammy) am vazut anumite rspunsuri in forumul dumneavoastradar va rog sa mi spuneti daca un jurist, adica persoan care are o diplom de studii rspectiv licenta in ... (vezi toată discuția)
Vreau sa ma inscriu in uniunea colegiilor consilierilor juridici, dar nu pot pentru ca nu sunt angajata pe post, se poate si altfel? s_gianny26 s_gianny26 ce as putea face, vreau sa ma angajez ca si consilier juridic, dar am piedici pt ca nu sunt inscrisa in Uniune....mentionez ca abia am terminat masterul anul ... (vezi toată discuția)