Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratii intreprindere familiala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratii intreprindere familiala

Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti care sunt declaratiile care se depun in 2015 pt. o intreprindere familiala in sistem real, care in anul precedent au realizat venituri mai mici de 846 lei/lunar,iar unul din membrii este salariat iar celalalt nu. Va multumesc din suflet pt. ajutorul acordat !
Da. Cititi instructiunile de completare de la adresa [ link extern ]