Forum Discuţii juridice Executare silită Recuperari creante
Discuție deschisă în Executare silită

Recuperari creante

am de platit la eos doua creante cedate de bcr si brd si nu stiu de ce eos imi cere toata suma datorata bancii cu toate ca suma a fost acoperita de politele de asigurare semnate in contractul cu bancile respective am un exemplu kruk mi-a recuperat o creanta la banca romaneasca si nu platesc decat diferenta dintre polita de asigurare si datorie De ce?
iar daca oamenii aia sunt total pe langa problema oare cum de nu au avut pana in 2014 autorizata activitatea de colectare debite, desi au desfasurat asemenea activitati, au incasat plati etc? am solicitat la ONRC certif constatator
Multumesc, "am planuri pe toate planurile"