Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare date Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare date Revisal

Buna ziua
Lucrez la un liceu din Bucuresti.Saptamana trecuta calculatorul meu a fost atacat de un virus foarte agresiv, care nu a fost detectat de programul antivirus, si nu mai pot deschide niciun fisier, printre care si programul revisal.
Cum pot sa recuperez datele.
Mentionez ca am salvat ultima trimitere la ITM, si o am neafectata de virus..Credeti ca ma pot folosi de ea, sa rezolv aceasta situatie?
Va multumesc anticipat
Nu se plateste nimic, in situatia dvs.
Multumesc pentru raspuns.
Daca stiti unde gasesc un model de imputernicire recuperare date REVISAL.
Uitati aici un model
[ link extern ]
Multumesc. Am gasit model cerere, dar nu gasesc model imputernicire recuperare date
Către,
Inspectoratul Teritorial de Muncă ...............................................

S.C. ....................................., CUI .................. cu sediul social in .................................,
prin reprezentanţi legali împuternicim pe domnul/doamna ....................... CNP ............., legitimat/acu C.I./B.I. seria ................ nr. ..................................................
pentru a depune toate diligentele in vederea recuperarii bazei de date a REVISAL-ului de la ITM ...........

Reprezentant legal
(nume, prenume, semnătura, ştampila)