avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 396 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare date Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare date Revisal

Buna ziua
Lucrez la un liceu din Bucuresti.Saptamana trecuta calculatorul meu a fost atacat de un virus foarte agresiv, care nu a fost detectat de programul antivirus, si nu mai pot deschide niciun fisier, printre care si programul revisal.
Cum pot sa recuperez datele.
Mentionez ca am salvat ultima trimitere la ITM, si o am neafectata de virus..Credeti ca ma pot folosi de ea, sa rezolv aceasta situatie?
Va multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:49, 13 Mai 2015
Nu se plateste nimic, in situatia dvs.
Multumesc pentru raspuns.
Daca stiti unde gasesc un model de imputernicire recuperare date REVISAL.
Uitati aici un model
[ link extern ]
Multumesc. Am gasit model cerere, dar nu gasesc model imputernicire recuperare date
Către,
Inspectoratul Teritorial de Muncă ...............................................

S.C. ....................................., CUI .................. cu sediul social in .................................,
prin reprezentanţi legali împuternicim pe domnul/doamna ....................... CNP ............., legitimat/acu C.I./B.I. seria ................ nr. ..................................................
pentru a depune toate diligentele in vederea recuperarii bazei de date a REVISAL-ului de la ITM ...........

Reprezentant legal
(nume, prenume, semnătura, ştampila)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare date revisal conform hg 500/2011 Anyshka Anyshka Laptopul in care aveam instalata aplicatia revisal a fost virusat asa ca am ramas fara aceasta aplicatie. As vrea sa stiu daca se mai poate obtine baza de date ... (vezi toată discuția)
Restaurare revisal MariaRamona MariaRamona Am incercat sa restaurez o baza de date in Revisal dar, din pacate, se salveaza doar contractul care este activ, pe cele incetate nu le preia. Ce pot face in ... (vezi toată discuția)
Versiune 6.0.8 al revisal raport salariat ionela11 ionela11 Buna ziua, Stie cineva odata cu versiune 6.0.8 al Revisal nu mai pot vizualiza raportul salariatului cu toate modificarile actelor aditionale care au fost ... (vezi toată discuția)