Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Punct de lucru
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Punct de lucru

Ce acte sunt necesare ptr a deschide un punct de lucru dupa infiintarea firmei si ce preturi trebuie sa platesc la ORC si apoi la avocat?
Daca ma poate ajuta cineva!
Va multumesc!
Da
Ce acte sunt necesare pentru schimbare sediu social?
mina82 a scris:

Ce acte sunt necesare pentru schimbare sediu social?

[ link extern ]
se elibereaza CUI pentru punctul de lucru daca ai minim 5 angajati, iar in declaratia 112 se declara impozitul pe salarii aferent acestor salariati.Restul contributiilor se raporteaza la firma mama.SIGUR 100%