Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Situatia fiscala ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Situatia fiscala ?

Va rog sami dati un raspuns mai explicit ce inseamna o situatie fiscala ? Va multumesc
Va multumesc si va doresc sarbatori Ferecite si la intreaga familie.