Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transfer angajati intre doua societati - septembrie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transfer angajati intre doua societati - septembrie 2016

Care este procedura de transmitere in Revisal a transferului angajatilor intre doua societati?
Incetam contractele de munca la firma cedenta si intocmim si inregistram in Revisal noi contracte de munca pe firma cesionara?

Multumesc pentru precizari! Urmeaza sa fac o preluare de angajati si am si astfel de cazuri.