Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CERTIFICAT ENERGETIC LA 2 RUINE ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CERTIFICAT ENERGETIC LA 2 RUINE ?

EU POT VINDE 2 CASE FARA CERTIFICAT ENERGETIC DACA SUNT RUINE ?
LA CE SA FACA CERTIFICAT ENERGETIC AUDITORUL? NU VEDETI CA NU JUDECATI LOGIC ?