Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... RUINE CU CERTIFICAT ENERGETIC
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

RUINE CU CERTIFICAT ENERGETIC

Ruinele necesita certificat energetic sau nu?

Cate topicuri mai deschideti cu acest subiect ?
www.avocatnet.ro/content/for...
Vi s-a raspuns de catre mai multi utilizatori,vi s-au subliniat anumite aspecte esentiale-inclusiv in cadrul mesajelor private in cuprinsul carora dv ati avut o exprimare indecenta si in continuare staruiti cu o intrebare incorect formulata