Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... PERLELE "VEDETELOR"
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

PERLELE "VEDETELOR"

:D:D:D

„Iti dai seama ca daca nu am fi pierdut o ora si-un sfert, am fi ajuns acolo de o ora si-un sfert?” Johnny Hallyday, cantaret francez, in timpul raliului Paris-Dakar 2002.

„Sunt inteligenta, doar ca n-o arat!”, Paris Hilton, mostenitoare americana.

„Ador copiii. Odata, am fost si eu copil!” Tom Cruise, actor american.

„Barbatii in varsta nu ajung niciodata la maturitate, ei doar imbatranesc” Carla Bruni-Sarkozy, prima doamna a Frantei.

„George Bush are totusi o calitate: acest om iubeste sincer cainii!” Michael Moore, realizator american.

„Cinematograful este pentru teatru ceea ce e inseminarea artificiala pentru coit”, Sir Lawrence Olivier, actor englez.

„Iti trebuie curaj pentru a iesi din casa nemachiata!” Victoria Beckham, cantareata britanica.

„O femeie care este insarcinata, de exemplu, este constienta ca asteapta un copil...” Jean Claude Van Damme, actor belgian.

„Am o piele frumoasa pentru ca nu o spal niciodata”, Beyonce Knowles , cantareata americana.

”Daca trebuie sa raman treaza, beau!” Carla Bruni-Sarkozy, prima doamna a Frantei.

„Gene Hackman mi-a spus dupa ce m-a vazut la sedinta de machiaj pentru un film: Machiajul si coafura chiar fac miracole asupra ta!”John Travolta, actor american.

„Unde se va desfasura festivalul de la Cannes in acest an?” Christina Aguilera, cantareata americana.

„Potrivit statisticilor, o persoana din cinci este dezechilibrata mintal. Asadar, daca in jurul tau exista patru persoane care iti par normale, nu-i de bine!” Jean Claude Van Damme, actor belgian.

„Am crezut in Mos Craciun pana la varsta de 17 ani, cand o persoana rauvoitoare mi-a spus ca nu exista!” Paris Hilton, mostenitoare americana.

„Ador sa port palarii. Daca ai parul murdar, palaria e un bun accesoriu!” Julia Roberts, actrita americana.

„Prefer sa fac dragoste decat sa fiu indragostita” Carla Bruni-Sarkozy, prima doamna a Frantei.

„Seman cu o rata, din cauza gurii si nasului meu” Michelle Pfeiffer, actrita americana.

„Brad Pitt este incredibil de sexi. Este atat pe placul femeilor, cat si al barbatilor si al animalelor. Cu siguranta are ceva special in hormoni!” Ben Stiller, actor american.

„Cand femeile refuza sa faca dragoste cu sotii lor sub pretextul ca au o durere de cap, e de-ajuns sa privesti fata sotilor lor pentru a intelege de unde le vine migrena!” Sharon Stone, actrita americana.

„Am o fata ciudata. Cateodata mi se pare ca seman cu o marioneta din Muppet Show.” Angelina Jolie, actrita americana..

„Cred ca Mike Jagger este incredibil de sexi. Anul trecut, am tinut chiar un regim pentru a arata ca el.” Brad Pitt, actor american.

„Eu sunt barbatul vietii mele!” Brigitte Bardot, actrita franceza.

„Sunt de-a dreptul fascinat de aer. Daca am scoate aerul din cer, toate pasarile ar cadea pe pamant. La fel si toate avioanele. In acelasi timp, nu poti atinge aerul. Asadar, aerul exista si nu exista...” Jean Claude Van Damme, actor belgian. #-o
:whistle: Din ciclul " Cantecul lebedei":duh:

Monica Columbeanu , despre Irina, care se afla in burta: Seamana cu Iri!
Maria Cårneci: Eu, daca am chef, ma culc, am ramas restanta cu somnul
Delia: Ma grabeam foarte incet, cu vreo 30 de kilometri la ora
Andreea Antonescu: «Eram in casa si ma uitam pe vizor cum imi arde usa!»
Doria Ivan: Am fost jefuita de un negru la Paris
Anamaria Ferentz: O sa ma bronzez la maximum, m-am saturat de autobronzante
Brianna Caradja: Am fost un pic in lumea de dincolo, dar ma bucur ca am revenit
Paris Hilton - "Urãsc oamenii morti" , rostitã la premiera unui film horror.

Madonna - "În ultimul timp m-am gândit foarte mult la moarte...acest gând mi-a trecut prin minte pe când mã aflam pe toaletã. Acolo obisnuiesc sã reflectez. "

Alicia Silverstone - "Consider cã filmul Clueless are foarte multã profunzime. Cred cã are profunzime, deoarece este extrem de superficial. Cred cã aceastã superficialitate trebuie sã vinã din foarte multã profunzime, dacã se vrea o superficialitate adevãratã."

Pamelei Anderson s-a apucat sa scrie o scrisoare oficialilor din Mumbay, prin care le cere sa ia masuri pentru a reduce numarul de caini vagabonzi, altele decat eutanasia. Actrita si vedeta Playboy a scris asa: "Cainii nu au cum sa foloseasca prezervative, dar cu ajutorul primariei, acestea pot sa le fie fixate - repede, fara durere si definitiv".

Jessica Simpson: “Chiar mananc pui? Sau este peste? Stiu ca este ton, dar i se spune pui”.

Jodie Marsh: “Eschimosii sunt necivilizati pentru nu au deloc magazine”.

Samantha Fox: “Am 10 perechi de incaltaminte de sport. Una pentru fiecare zi a saptamanii”.

Britney Spears: “Nu prea am vrut sa merg in Japonia. Pur si simplu pentru ca nu imi place sa mananc peste. Si am auzit ca pestele e foarte popular acolo in Africa”.

Brooke Shields: “Fumatul ucide. Daca mori, pierzi o parte foarte importanta din viata ta”.

Cameron Diaz: “Am inceput sa observ gravitatia inca de cand eram mica”.

Cindy Crawford: “In studio, incerc sa am un gand in minte, ca sa nu am o privire goala”.
ContSters93117, utilizator