Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reges nu preia fisierele incarcate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reges nu preia fisierele incarcate

Am un calculator nou, cu memorie mai mare si ma confrunt cu 2 probleme: Am descarcat pe noul calculator direct versiunea 606, pentru ca se oferea aceasta posibilitate, dar nu am putut sa descarc baza de date salvata din calculatorul vechi; cealalta problema este ca, desi am transmis registrul cu modificari la reges si pe portalul lor spune ca s-a preluat registrul si se proceseaza datele, in raportul de preluari nu regasesc fisierele transmise. Cum procedez?
Important sa nu se dubleze datele transmise.