Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ZILE CFP
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ZILE CFP

buna ziua,as dori sa stiu cum procedez daca am salariati care au lipsit toata luna si nu dorim sa le inchidem ctr. de munca.Cum as putea sa ii trec in revisal daca eu aflu acest lucru la inceputul lunii urmatoare.
multumesc
primesc pontajul din italia pe 5 octombrie si sa zicem pe 6 octombrie ar trebui sa inregistrez CFP-uri din data de 01.09.2017 pana la finele lui septembrie
CFP nu se acorda in baza pontajelor , ci in baza unei cereri ... astfel, cererea trebuie sa va parvina in termen de maxim 20 de zile lucatoare de la data acordarii CFP.