Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Examen Politia Judiciara
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Examen Politia Judiciara

Am absolvit facultatea de drept anul acesta. Am o intrebare. Pot sustine examenul de ofiter pt politia judiciara ? In ce consta acest examen ? Unde pot afla mai multe informatii legate de acesta. Poti deveni ofiter de politie doar cu facultatea de drept ? Este necesar sa trec prin faza de agent ?
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~