avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Aveti peste 30 de ani? Poftiti la dans! :)
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Aveti peste 30 de ani? Poftiti la dans! :)


Daca aveti peste 30 de ani si va place dansul, aveti ocazia sa participati la un concurs de dans organizat pentru categoria "seniori" in cadrul competitiei de dans sportiv Cupa Hobbydance.

Concursul este deschis tuturor si poate participa orice pereche in componenta careia intra cel putin o persoana peste 30 de ani.

Concursul va avea loc in seara zilei de sambata 31 octombrie, suficient timp ca sa va pregatiti! :D

Mai multe detalii aici
[ link extern ] /

Poftiti la dans! :dance: :dance3: :dance4:
Cel mai recent răspuns: tanguera , utilizator 10:00, 23 Noiembrie 2009
Buna dimineata!

Imi pare rau ca nu ati venit sambata :( si am aflat ca nici poze sau video nu pot sa pun pe forum fiindca facilitatile respective inca nu sunt implementate :(( dar am pus aici cateva poze si o selectie video asa ca puteti vedea cum arata castigatorii concursului de seniori :D

[ link extern ]

Sub fotografii e si un filmulet - o selectie video din toate dansurile

Enjoy! B-)

=D>=D>=D>
Foarte frumos!Bravo!:clapping:
Extraordinar! Felicitari! :vishenka:
@casiba
@Diara
@tudorvaleriu

Multumesc mult. Mi-ar fi facut placere sa fiti acolo :)

Si aici, ce a mai aparut ulterior evenimentului

[ link extern ] /

Alte discuții în legătură

Weekend in pasi de dans! tanguera tanguera Intrucat este plin sezon competitional la dans sportiv, in fiecare weekend este cel putin cate un concurs de dans, undeva prin tara... Asadar eu vi le spun, ... (vezi toată discuția)
Una pe zi! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR E vorba de o melodie pe zi, incepand de azi, pentru frumoasele si distinsele noastre colege! Cu toata ... (vezi toată discuția)
La multi ani, ares_3!  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Un zambet sa-ti cada pe pleoape, iubirea, fericirea sa-ti fie aproape...un vis frumos ca al unei povesti... asa sa fie viata pe care o traiesti, Manuela! Fie ... (vezi toată discuția)