Forum Discuţii juridice Traduceri Traducatorul autorizat de Min. Justitiei trebuie sa ...
Discuție deschisă în Traduceri

Traducatorul autorizat de Min. Justitiei trebuie sa fie autorizat si de Ministerul Culturii?

As dori sa va intreb daca traducatorii care obtin autorizatia de la MJ trebuie sa se autorizeze si la Ministerul Culturii.
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_396...
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
Ministerul Culturii organizează examenul