Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Coasigurat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Coasigurat

Buna ziua. Poate o persoana care este pensionara si asigurata in sistemul public de sanatate sa aiba o fiica (nu minora, dar care nu realizeaza venituri) coasigurat? Multumesc!
Merg la Anaf si discut acolo privind depunerea corect? Apoi o depune online, nu? Va tin la curent. Multumesc pt sprijin!
Iar pt pensie cum ar trebui sa procedez daca as vrea sa platesc un minim de contributie? Multumesc