Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Impartirea cheltuielilor pe proprietari, la plata ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Impartirea cheltuielilor pe proprietari, la plata intretinerii prin ordin de plata

Care sunt cheltuielile legate de contul bancar al unei asociatii ( in principiu m-ar interesa in mod specific la CEC Bank) si cum imparte cheltuielile pe proprietari. Presupun ca impartirea se face doar pentru persoanele care platesc intretinerea prin ordin de plata , in contul asociatiei.
:) Mersi de informații. Nu am fost în persoana, mai mult ca sigur e o lista veche ce am găsit eu.