avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 614 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Weekend in pasi de dans!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Weekend in pasi de dans!

Intrucat este plin sezon competitional la dans sportiv, in fiecare weekend este cel putin cate un concurs de dans, undeva prin tara...

Asadar eu vi le spun, voi alegeti :D

Atentie! Unele dintre ele au si categorii neoficiale unde pot participa dansatori care nu sunt legitimati la FRDS. De obicei aceste concursuri sunt pentru copii dar unii organizatori ofera astfel de sanse si... seniorilor. Adica, persoanelor trecute de 35 de ani.

Deci, daca va place dansul, mergeti sa vizionati aceste competitii. Duceti-va copiii sa danseze si dansati si voi. De ce nu? =D>
In weekendul 8-9 noiembrie se danseaza la

BRAILA

[ link extern ] /

si

PLOIESTI

[ link extern ] /

Eu dansez la Ploiesti in programul de pranz :dance3:
Multumesc pentru informatie! Voi fi acolo! :kissing:
Gabrielle Monique a scris:

Multumesc pentru informatie! Voi fi acolo! :kissing:


Ai fost? Ti-a placut? :D

In weekendul 15-16 octombrie se danseaza la TIMISOARA

[ link extern ] /

Eu dansez in ambele zile in programul de seara (cu incepere de la ora 19) :dance3:

tanguera a scris:
Gabrielle Monique a scris:

Multumesc pentru informatie! Voi fi acolo! :kissing:


Ai fost? Ti-a placut? :D


Nu, nu am fost. Ai scris mai sus :
In weekendul 8-9 noiembrie se danseaza la

BRAILA

[ link extern ] ... /

si

PLOIESTI

[ link extern ] ... /

Eu dansez la Ploiesti in programul de pranz


Am crezut ca aceea este data! :(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Aveti peste 30 de ani? poftiti la dans! :) tanguera tanguera Daca aveti peste 30 de ani si va place dansul, aveti ocazia sa participati la un concurs de dans organizat pentru categoria \"seniori\" in cadrul ... (vezi toată discuția)
Primavara de tango tanguera tanguera In ultimul weekend al lunii martie iubitorii tangoului argentinian vor avea ocazia sa participe la un workshop sustinut de doi artisti dansatori din Italia: ... (vezi toată discuția)
Una pe zi! Valeriu TUDOR Valeriu TUDOR E vorba de o melodie pe zi, incepand de azi, pentru frumoasele si distinsele noastre colege! Cu toata ... (vezi toată discuția)