Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... intrare in posesie acte expertiza
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

intrare in posesie acte expertiza

Buna dimineata!
ca si persoana expertizata in cazul unei comisii de expertiza psihiatrica (solicitata de o institutie),pot intra in posesia rezultatului,adresandu ma spitalului unde s a facut expertiza?
este legal,sa am acest drept?
multumesc!
da....multumesc!
de fapt ce doriti mai exact? ca si asa nu o sa intelegeti nimic din expertiza...doar daca ati fi medic cu dubla specializare- medicina legala si psihiatrie medico-legala,.. eventual sa fi studiat si psihologia si dreptul...in plus. Veti afla din hotararea instantei, care analizeaza toate probele, nu numai acea expertiza...verdictul
Ankkat, utilizator