Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... avocatura
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

avocatura

buna , as dori sa stiu cum pot deveni avocat, inclusiv cuantumul taxelor care trebuie platite, daca este obligatorie urmarea cursurilor de la acel institut de avocatura, in fine, cam tot ce ar trebui sa fac ca proaspata absolventa a facultatii de drept din bucuresti pentru a deveni avocat
cum vi se pare examenul de la INM in comparatie cu cel de IN avocatura?Poate ma reorientez:P