Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cand incepe cumpararea vechimii?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cand incepe cumpararea vechimii?

Nu înțeleg agresivitatea, nu toți suntem specialiști în acest domeniu.

Mai mult, am cerut un punct de vedere pe aceeași speță atât CJP-ului local cât și departamentului de Relatii in munca a ITM-ului local, la telefon s-au ferit să-mi dea un răspuns și aștept răspuns la adresele oficiale.