avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cand incepe cumpararea vechimii?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cand incepe cumpararea vechimii?

cand incepe cumpararea vechimii?
Cel mai recent răspuns: JoeGlk , utilizator 08:08, 21 Noiembrie 2020
Nu înțeleg agresivitatea, nu toți suntem specialiști în acest domeniu.

Mai mult, am cerut un punct de vedere pe aceeași speță atât CJP-ului local cât și departamentului de Relatii in munca a ITM-ului local, la telefon s-au ferit să-mi dea un răspuns și aștept răspuns la adresele oficiale.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua.am cumpărat 10 luni de vechime în muncă ca să ... DumitruAndriana DumitruAndriana Bună ziua.Am cumpărat 10 luni de vechime în muncă ca să pot completa cei 35 de ani de vechime mai puțin armata.Am 62 de ani și am depus dosarul de ... (vezi toată discuția)
Stagiu cotizare pensie. Barbu Nicolae Barbu Nicolae Dacă intr-o perioadă de timp (la vârsta de 35 ani)) am urmat cursurile universitare la zi, cu diplomă de licență și în același timp ap plătit ... (vezi toată discuția)
Pot cumpara vechime daca sunt pensionar grd. iii? Alvisco Alvisco Daca sunt pensionar gradul III, pe caz de boala, avand dreptul la 4 ore de munca, imi pot cumpara vechime? Fie conform actualei legi, fie conform celei care va ... (vezi toată discuția)