Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara ! Am lucrat la o firma nu mai mult de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara ! Am lucrat la o firma nu mai mult de 14zile ,poate ...

Buna seara ! Am lucrat la o firma nu mai mult de 14zile ,poate chiat și mai puțin .si astăzi am primit un mesaj cum ca sunt acuzata de furt ,și i am zis ca nu am luat absolut nimic de acolo . Și ca ru dacă sunt acuzata de așa ceva îmi dau demisia ,și mi a zis ca are copie la buletin și ca mi face plângere și ca ne vedem in instanța și ca am de plata 10000€ pt nerespectarea clauzelor . Efectiv nu știu încotro sa apuc sau ce sa fac. Pls help me
Sa zicem ca este " A fost o exprimare nefericita a colegului/colegei, .. " ... dar cand spui ca lucrezi in domeniu , este greu de presupus asa ceva , in opinia mea ...