Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Locuiesc cu sotul in apartamentul mamei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Locuiesc cu sotul in apartamentul mamei sale, suntem ...

Buna ziua! Locuiesc cu sotul in apartamentul mamei sale, suntem căsătoriți de 22 de ani, el vrea sa divotam, iar soacra mea mi-a spus telefonic sa imi caut chirie. In ce conditii poate sa faca asta?
O sa-i ia praful de pe toba! N-a lucrat si nu lucreaza, bunuri de valoare n-are, ce sa execute executorul?! P.S. Daca apuc finalul povestii, promit sa postez macar minuta!
DlGoe, utilizator