Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Vaccinare este obligatorie daca nu mă vaccinez mă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Vaccinare este obligatorie daca nu mă vaccinez mă pot concedia ...

Vaccinare este obligatorie daca nu mă vaccinez mă pot concedia cum mă pot apăra conform legii
Vaccinarea nu este obligatorie,iar daca refuzat si sunteti concediat,dati firma in judecata pentru abuz!
Se depune plangere la ITM pt. impiedicarea accesului la locul de munca.