avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 367 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Vaccinare este obligatorie daca nu mă vaccinez mă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Vaccinare este obligatorie daca nu mă vaccinez mă pot concedia ...

Vaccinare este obligatorie daca nu mă vaccinez mă pot concedia cum mă pot apăra conform legii
Cel mai recent răspuns: Radu Palu , utilizator 11:08, 12 Septembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Vaccinarea nu este obligatorie,iar daca refuzat si sunteti concediat,dati firma in judecata pentru abuz!
Se depune plangere la ITM pt. impiedicarea accesului la locul de munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara,lucrez intr-un centru rezidential si am refuzat vaccinarea ... patryc74 patryc74 Buna seara,lucrez intr-un centru rezidential si am refuzat vaccinarea anti covid -19,este legal sa fiu pus pe o viitoare lista de disponibilizari din acest ... (vezi toată discuția)
Teste pe banii nostri? ! cum ar trebui să procedăm, dacă ni se cer teste, ... VioCostea VioCostea Bună ziua! Cum ar trebui să procedăm, dacă ni se cer teste, angajatilor de la spital, antigen la 3 zile sau pcr, la 7 zile, dacă nu suntem vaccinați? Ne ... (vezi toată discuția)
Fortare vaccinare la locul de munca! acest email a foat trimis ... Who1984 Who1984 “Sugestie” vaccinare la locul de munca! Acest email a fost trimis astazi in companie din partea dep. De HR. ( Adaug faptul ca cei nevaccinați suntem deja ... (vezi toată discuția)