Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general fundatie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

fundatie

Buna ziua o fundatie din romania nonprofit poate primi a si donatie o cladire de la o firma din spania .cladirea care ar urma sa fie primita ca si donatie este in spania.
multumesc
OG nr.26/2000 cu privire la asociatii si fundatii ( actualizata ) , o puteti gasi aici
www.avocatnet.ro/content/art...