Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... mai devreme am pus o intrebare si nu reusesc sa vad ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

mai devreme am pus o intrebare si nu reusesc sa vad raspunsul ...

mai devreme am pus o intrebare si nu reusesc sa vad raspunsul primit de la dvs
Nu aveti ce vedea ca nu ati primit niciun raspuns, nu inca.