Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Rogu-va...un model de cerere de investire a unui bilet ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Rogu-va...un model de cerere de investire a unui bilet la ordin!!

Rogu-va...un model de cerere de investire a unui bilet la ordin. Taxa judiciara de...?Gasesc ajutor?
daca locul platii e la Ploiesti:D
~ Conținut șters la cerere ~
la locul platii
Biletul la ordin este titlu executoriu. Cititi Legea 58/1934 privind cambia si biletul la ordin. Cererea de investire a biletului la ordin se depune la Judecatoria de la locul platii mentionat pe BO + taxa + tj + delegatie.