Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ! Dupa 20 de ani de concubinaj si doua avc ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ! Dupa 20 de ani de concubinaj si doua avc făcute ...

Buna ziua ! Dupa 20 de ani de concubinaj si doua avc făcute de concubin am fost data afara din apartamentul in care locuiam impreuna de fiul acestuia care imi interzice sa mai merg la spital unde este internat tatăl lui.Eu am unde locui nu ma intereseaza partea materială doar imi doresc ca concubinul sa fie ok si sa nu poata fi dus la azil , ce pot face ? Multumesc
Multumesc pentru lămuriri. Pe mine nu ma intereseaza nimic din ce are el , ma intereseaza doar sa fiu alături de el si sa il îngrijesc, .El poate solicita ca eu sa vin sa il îngrijesc in ciuda fiului care nu dorește asta deoarece ii este frica sa nu primesc eu ceva.
geta2005, utilizator