Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... CAS si CASS venituri din chirii la pensionarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

CAS si CASS venituri din chirii la pensionarii

Pensionarii plătesc CAS și (CASS) pentru venituri rezultate din închirieri?
george-neagu, moderator
doar CASS la plafonul de 6/12/24 salarii minime pe economie.