Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Delapidare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Delapidare

As vrea sa aflu la ce suma se ridica un proces penal-delapidare (cat cere un avocat).
Aveti posibilittaea sa solicitati mai multe consultatii la avocati diversi si care apreciati ca se incadreaza in limitele dvs financiare si care corespund si pretentiilor dvs ,puteti incheia contractul de reprezentare .