Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Daca vreau sa imi sustin argumentele in apel inclusiv ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Daca vreau sa imi sustin argumentele in apel inclusiv prin alte ...

Daca vreau sa imi sustin argumentele in apel inclusiv prin alte spete judecate si am gasit o astfel de speta, e suficienta mentionarea nr. hotararii respective, textul complet, sau e nevoie de un document oficial al hotararii (pe care banuiesc ca numai partile il pot obtine)? Multumesc.
Cred ca un moderator ar putea încheia acest topic care se prelungește la nesfârșit.Multumesc.
OK. Multumesc pentru raspunsurile date.
L-am incheiat eu. Nu e nevoie. Multumesc. Daca nu l-am incheiat mai devreme, este pentru ca nu am primit raspunsurile cautate.