Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Examen acces stagiu expert contabil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Examen acces stagiu expert contabil

As dori informatii despre examenul de acces la stagiu expert contabil din acest an , in principal materiale de studiu, eventual as vrea sa comunic cu alti colegi de pe forum care sunt interesati de acest subiect, fie ca vor sustine examenul, fie ca se afla deja in stagiu. Orice informatie este bine venita. Multumesc pentru timpul acordat !
Am o mare dilema , daca am 3 ani lucrati intr-o firma de contabilitate inregistrata la CECCAR , credeti ca imi mai trebuie inca alti 3 ani stagiu ?
Pe site-ul ceccar.ro gasiti regulamentul. Cred ca da, puteti obtine derogare...dar e mai sigur sa vorbiti la ei sa vedeti conditiile.
LA MULTI ANI ! Multumesc mult , am sa fac o plimbare pana la sediul lor poate ma lamuresc ei :vishenka:
Doresc si eu materialele,daca se poate si daca aveti bunavointa sa mi le trimiteti si mie.adresa : camelia_conta@yahoo.com
cel mai sigur ar fi daca am merge la ei sa ne informam in legatura cu compensarea anilor daca suntem angajati la o firma acreditata CECAR.

Daca aflu ceva noutati o sa postez pe site , eu o sa trebuiasca sa dau in prahova:)