Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contract recrutare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contract recrutare

Salutari ! Apelez la cei care au cunostinte juridice pentru a lamuri un aspect din contractele de recrutare.

Cum poate o firma de recrutare sa afle daca clientul a angajat un candidat din cei oferiti in cadrul recrutarii in firma beneficiara a serviciilor de recrutare nu declara firmei de recrutare persoanele angajate.
gavril ideea nu e rea, dar gandeste-te ca nu au trimis numai un sngur candidat la firma aia. Ce fac cer cu toti pe rand pana zic aia ca unu e prezent sau pe teren?:))
gavril ideea nu e rea, dar gandeste-te ca nu au trimis numai un singur candidat la firma aia. Ce fac cer cu toti pe rand pana zic aia de la firma ca unu e prezent sau pe teren?:))

dai telefon de mai multe ori si intrebi de fiecare data de altul. Se face pe mierlosul la telefon ... cu tipele de la Res. Umane.
Eu asa facem cand lucram la recuperare de debite .. si vroiam sa aflu daca lucreaza pe acolo :D
da ok e o solutie, haioasa de altfel dar e o solutie. nu stiu cat functioneaza dar merita incercata.
Ha! Ha! Ha! Voi va uitati mult la filme, bag seama:)
Pai voi Credeti ca centralista sau secretara directorului ii stie pe toti?:-/
Dar e bun de scenariu de film:)):)):))