Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Art.170 din legea pensiilor-263/2010
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Art.170 din legea pensiilor-263/2010

Stie cineva,in interviurile date de ministrul muncii a fost luata in discutie aplicarea art.170 din legea pensiilor privind corectarea punctajului final pentru pensionarile incepand cu 1 ian. 2013?
Chiar nu e nici un specialist pe domeniul respectiv pe aici , care sa ne lamureasca ?
Am cerut o aplicatie pe acest articol de la CNPP, acum 15 minute.Ei sunt specialistii,care il pun in aplicare.Sper ca ma vor lamuri,cat de curand.
D-le Carp,
Ati primit vreun raspuns privind aplicarea art 170 din legea 263 a pensiilorde la CNPP?
Sa ne anunti si pe noi Mircea daca primesti vre-un raspuns de la ei .Se pare ca nu e nimeni pe aici in masura sa ne dea un raspuns cert ....
Interventia a fost facuta in 17/01/2013 ora:13:37.
Acum este pe pozitia 67.
Numarul pozitiei va fi schimbat de noi interventii,sau de raspunsuri.

Asadar,puteti urmari raspunsul aici:

[ link extern ]