Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Eliberare duplicat certificat de nastere
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Eliberare duplicat certificat de nastere

care sunt pasii de urmat pentru eliberarea unui duplicat al certificatului de nastere si a unui pasaport (care au fost furate) in conditiile in care persoana respectiva este in strainatate.
mentionez ca nu are alt act de identitate romanesc, fiind plecata definitiv din tara din anul 1973 si avand dubla cetatenie
de asemenea, pentru moment nu poate veni momentan in tara.
va multumesc anticipat
Elenacristina, utilizator
da,
va multumesc pentru... incurajari !

sper sa se finalizeze cu bine si cat mai putine drumuri, pe vremea asta !

zi frumoasa !
:flowersblue: