Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate SALARIILE
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

SALARIILE

Fiecare om primeste un salar convenabil sau neconvenabil.
Ce faceti cu salalariul pe care le primiti?
Il cheltuiti repede sau faceti depuneri la banci?
Sau ...

cine a zis ca avem salariu :P...am muncit doar o foarte scurta perioada de timp 2 luni pe salariu la un angajator pe bune si am ajuns la concluzia...ca e tare grea munca :P ...dar in fond....ma bucur ca au tot fost discutii sa tot creasca salariul si ma tot gandesc la salariul acela minim garantat daca te angajezi in domeniul in care termini facultatea...
deci termin dreptul ...consultant juriidc la 3 firme ...fiecare cate 880 de lei ...ehehe ....viata faina nuh? B-)