avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate SALARIILE
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

SALARIILE

Fiecare om primeste un salar convenabil sau neconvenabil.
Ce faceti cu salalariul pe care le primiti?
Il cheltuiti repede sau faceti depuneri la banci?
Sau ...

Cel mai recent răspuns: praetore , utilizator 23:01, 13 Ianuarie 2008
cine a zis ca avem salariu :P...am muncit doar o foarte scurta perioada de timp 2 luni pe salariu la un angajator pe bune si am ajuns la concluzia...ca e tare grea munca :P ...dar in fond....ma bucur ca au tot fost discutii sa tot creasca salariul si ma tot gandesc la salariul acela minim garantat daca te angajezi in domeniul in care termini facultatea...
deci termin dreptul ...consultant juriidc la 3 firme ...fiecare cate 880 de lei ...ehehe ....viata faina nuh? B-)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Oug 58/28.06.2010-tichete de masa irinuka2005 irinuka2005 Buna ziua Are cineva idee cum se procedeaza? Iteleg ca se considera venit de natura salariala?Se tece pe stat suma? Mersi! (vezi toată discuția)
Admitere master si barou Coici Coici Buna ziua, Sper sa fi nimerit bine cu postarea mea! Am si eu o intrebare, va rog. Anul acesta termin Facultatea de Drept din cadrul unei universitati ... (vezi toată discuția)
Sunt trista... Coici Coici Buna, sunt o studenta aflata pe ultima suta de metri cu Dreptul (dau licenta acum), lucrez la o societate civila de avocati si sunt foarte trista la gandul ca ... (vezi toată discuția)