Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Gratii apartament parter
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Gratii apartament parter

Buna ziua,

Am dreptul sa pun gratii la un apartament ce il am la parter?

Multumesc mult!
Ar fi cazul să vă interesaţi la Prmărie-Serviciul de Urbanism şi Arhitectură. Acolo veţi avea răspunsul competent.
Manuela Rășină, administrator
Va multumesc pentru raspuns!!

Mircea SCALAT a scris:

Ar fi cazul să vă interesaţi la Prmărie-Serviciul de Urbanism şi Arhitectură. Acolo veţi avea răspunsul competent.