Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna . Am tot căutat lege și nu găsesc . As dori sa ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna . Am tot căutat lege și nu găsesc . As dori sa știu ...

Buna . Am tot căutat lege și nu găsesc . As dori sa știu de la ce vârsta se trec copiii la cheltuiala la bloc ? Nasc curând și doresc sa știu dacă se trece la numărul de persoane la scara blocului . Mulțumesc
Eu ma refeream în mod special la blocurile contorizate individual.
Referitor la gunoi unii fac mai mult și altii mai puțin.
Este relativa chestiunea și este mai bine sa se stabilească prin lege.
Mai nedrept era dacă era la.cheremul asociației de proprietari o asemenea problema.
Nu este nimic neconstituțional.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat