avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
Cel mai recent răspuns: cip3118 , utilizator 11:38, 8 August 2010
cred ca ai dreptate. 21 martie e mai plauzibil.Oricum, cu cat mai tarziu, cu atat mai bine (pentru cei care mai au de invatat #-o ).

iarinares, merci pentru raspuns; ma face sa sper ca poate nota peste 6 din toamna va deveni peste 7 acum. Doamne, ce bine ar fi!
va doresc succes si spor la invatat ; eu am intrat in noiembrie -a doua incercare si va pot spune ca a fost mai greu in noiembrie decat in martie,dar in martie au fost note mai mari,eu cu 7.40 am picat ,dar oricum ceea ce conteaza este gradul de pregatire si putin noroc;
Felicitari Aladin! Merci de incurajari. Cine stie, poate e un "semn" ca ai raspuns tu primul si poate iti calc pe urme: sa intru si eu dintr-a doua incercare :D .
Succese cu caru' iti doresc!
In minuta intalnirii Comisiei de Resurse Umane a CSM s-a propus data de 21.03.2009 pt 85 locuri de judecatori si 62 de procurori.
Spor la invatat!
Ultima modificare: Joi, 28 Ianuarie 2010
veyron, utilizator
de unde ai "procurat " informatia ca pe site-ul CSM nu apare nimic

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura ianuarie 2013 gabonne8107 gabonne8107 Oare se mai sustine o sesiune pentru cei cu vechime 5 ani in cursul lunii februarie 2013, dupa cum tot circula zvonuri? (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2008 Florin Dieac Florin Dieac am auzit din surse neoficiale ca examenul de admitere de anul acesta -2008, proba grila eliminatorie ar fi pe 14 august 2008.Poate sa-mi mai confirme ... (vezi toată discuția)
Admitere magistratura 2011 ursuletz ursuletz Am auzit niste zvonuri ca ar fi posibila organizarea unui examen de admitere pentru cei cu vechime in luna mai. Chiar pe un topic al acestui forum am citit, ... (vezi toată discuția)