Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere magistratura 2010
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere magistratura 2010

Stie cineva daca s-a stabilit data pentru admiterea de anul acesta?
cred ca ai dreptate. 21 martie e mai plauzibil.Oricum, cu cat mai tarziu, cu atat mai bine (pentru cei care mai au de invatat #-o ).

iarinares, merci pentru raspuns; ma face sa sper ca poate nota peste 6 din toamna va deveni peste 7 acum. Doamne, ce bine ar fi!
va doresc succes si spor la invatat ; eu am intrat in noiembrie -a doua incercare si va pot spune ca a fost mai greu in noiembrie decat in martie,dar in martie au fost note mai mari,eu cu 7.40 am picat ,dar oricum ceea ce conteaza este gradul de pregatire si putin noroc;
Felicitari Aladin! Merci de incurajari. Cine stie, poate e un "semn" ca ai raspuns tu primul si poate iti calc pe urme: sa intru si eu dintr-a doua incercare :D .
Succese cu caru' iti doresc!
In minuta intalnirii Comisiei de Resurse Umane a CSM s-a propus data de 21.03.2009 pt 85 locuri de judecatori si 62 de procurori.
Spor la invatat!
veyron, utilizator
de unde ai "procurat " informatia ca pe site-ul CSM nu apare nimic