Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru cei deja pensionati
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru cei deja pensionati

Pentru cei deja pensionati , dupa aplicarea noii legi a pensiilor se recaculeaza punctajul general sau se ia in considerare punctajul total scris pe decizia de pensionare. Multumesc.
Asta am spus și am repetat mereu.Atentie!Puncte acumulate.Nu punctaj mediu anual.
Carp Mircea, utilizator