avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Activitate alin8

Activitate alin8

cred ca era mult mai bine daca acea instalatie de degivrare se punea in functiune in functie de temperaturile zilnice ,,,,cele de zi cele de noapte ,,ca nu a fost zi de zi inghet ,,,nu avea rostul sa fie in functiune nonstop
,,stiti cum e zicala aia ,,,,distractia costa
dvoastra trebuia sa mergeti la un mecanic cautat de dv ,,nu de el ,,,daca erau intelesi stiau de probleme,,si cred ca erau intelesi,,
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
o dovada are ca a facut imprumut in banca,,,trebuie sa aiba ca e dator
Răspuns la discuția Contract de munca neinregistrat
sau a completat acea copie care v-a trimis-o pe whatsapp ,sa va linisteasca ,,dar in realitate ,nu este adevarat
1 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
e ceva de ascuns acolo,,,de asta nu vor,,,,,dupa ce a decedat l-a intrebat daca doreste sa fie inmanate documentele,,e vrajeala asta,,e de la sine inteles ca vor sa ascunda ceva
v-ati facut-o cu mana dvoastra ca a=ti dat,,,,intrebarea e cum a reusit sa faca ,,,sunt si persoane in spatele acestei actiuni care au ajutat
ca nu putea de capul lui
la posta se poate intra ca si pana acum ,nu se cere nimic ,,doar 2 pers ,,cu masca ,,distantare ,,,fara certificat
nu erau cu masina inscriptionata politia,,,erau sub acoperire
din cate stiu eu de la cineva care executa foraje ,,,se poate face foraj cu un consum de 0,2l /secunda apoi faceti o notificare la apele romane precum ca a-ti executat acest put cu acest consum
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
va forteaza sa demisionati ,,astfel sa nu mai beneficiati de unele drepturi ,,,de ex somaj dac aeste cazul,,,,,,,cada va d ael afara ,este obligat s ava dea somaj