Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De ce a plecat Legally ?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De ce a plecat Legally ?

Stie cineva de ce a plecat Legally ?
Am ramas surprins, sa speram ca nu e ceva neplacut, dar daca e de bine, Doamne ajuta, ii dorim numai bine.
Multumesc daca poate cineva sa imi spuna ceva.

Mult noroc si sanatate , Ana Cristina Margu !

Ai fost o colega de forum extraordinara si un ajutor nepretuit pentru toti cei care au avut nevoie de sfaturile tale competente .
Nu sttiu ce se intampla, dar si eu anul trecut in aceasta perioada am luat o asemenea decizie si am revenit.
Multumim Ana Cristina Margu pentru toate momentele petrecute aici, pentru comportamentul minunat, dar nu in ultimul rand, pentru profesionalismul de care ai dat dovada.
SUCCES!
Ca simplu utilizator pot sa spun ca cea mai mare dezamagire pe forum este atunci cand nu esti inteles ,iar ceea ce intrebi sau scrii este altfel interpretat decat iti doresti.
Poate nu asa s-a intamplat si altele au fost motivele.
Mai cred ca e greu sa parasesti aceasta comunitate dupa ce ai cunoscut-o,asa cum este ea,cu bune si rele.
Sper ca @ Legally va citi aceste randuri si se va bucura de aprecierile exprimate aici.
@legally este unul dintre utilizatorii acestui forum ,care prin deosebit profesionalism , a inteles si a realizat multe demersuri pentru a determina ca si alti utilizatori sa se inteleaga si sa depaseasca momente tensionate datorate interpretarii opiniilor exprimate pe diferitele sectiuni
Eu cred ca principala calitate a Cristinei era ca putea sa inteleaga spetele prezentate , chiar daca nu erau prezentate asa cum trebuie , si avea o rabdare de invidiat .

Sunt sigur ca daca ar fi procuror sau judecator , justitia ar face un pas inainte cu astfel de oameni .
Sunt sigura ca dansa putea sa inteleaga,reiese din tot ce s-a spus. Dar in momentul acesta online sunt 922 utilizatori.Si nu putem spune ca toti inteleg si toti pot fi multumiti,oricat ti-ai da osteneala.

Era doar un punct de vedere,pot fi si alte motive.