Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De ce a plecat Legally ?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De ce a plecat Legally ?

Stie cineva de ce a plecat Legally ?
Am ramas surprins, sa speram ca nu e ceva neplacut, dar daca e de bine, Doamne ajuta, ii dorim numai bine.
Multumesc daca poate cineva sa imi spuna ceva.

Mult noroc si sanatate , Ana Cristina Margu !

Ai fost o colega de forum extraordinara si un ajutor nepretuit pentru toti cei care au avut nevoie de sfaturile tale competente .
Felicitari lui legally, cel mai plin de tact consultant de pe Forum. Au fost discutii la care am avut onoarea sa particip alaturi de domnia-sa, si atunci cand toate caile de intelegere pareau inchise, dansa a continuat sa explice, sa arunce punti si sa evite certurile.

Toate acestea implica multa munca, si fiecare are dreptul sa-si foloseasca eforturile unde crede ca dau mai mari rezultate. Sa fim siguri ca si in continuare, legally va ajuta persoane, isi va folosi deosebita expertiza in favoarea celor care au nevoie de ea. Mult succes in continuare!:luck:
In general la astfel de oameni,despre care va garantez ca fac parte dintr-o"specie rara" nu stii ce sa apreciezi omenia sau profesionalismul.
Probababil ca mai are si alte zeci de calitati,dar acestea si diplomatia au iesit in evidenta de fiecare data.
Merita cu brio toate aprecierile noastre,indiferent ce ne leaga sau ce ne desparte,ca simple persoane.
Raman la aprecierea ferma,ca este o pierdere mare pentru acest site,
Sa speram ca intr-un anume timp d-na Cristina va reveni.
Eu inca vreau sa sper ca aceasta se va intampla mai devreme sau mai tarziu !
Mult succes si orice infrangere in viata,poate fi transformata in victorie
r.gabi a scris:

In general la astfel de oameni,despre care va garantez ca fac parte dintr-o"specie rara" nu stii ce sa apreciezi omenia sau profesionalismul.
Probababil ca mai are si alte zeci de calitati,dar acestea si diplomatia au iesit in evidenta de fiecare data.
Merita cu brio toate aprecierile noastre,indiferent ce ne leaga sau ce ne desparte,ca simple persoane.
Raman la aprecierea ferma,ca este o pierdere mare pentru acest site,
Sa speram ca intr-un anume timp d-na Cristina va reveni.
Eu inca vreau sa sper ca aceasta se va intampla mai devreme sau mai tarziu !
Mult succes si orice infrangere in viata,poate fi transformata in victorie

Cristina arata si bine , pe langa faptul ca era inteligenta !
Mesaj pentru Legally:
Meritam si noi o explicatie: De ce ai plecat Legally? posteaza un raspuns aici.
Si dupa ce lucrurile vor fi indreptate, asteptam sa revii!
:((E mai sarac forum fara tine!
Buna seara?

Doamna,Legally a fost si prietena mea.
O prietenie de scurta durata,dar ..a fost.
Nu am avut timp sa o cunosc cit doream,dar golul ramine.
Nu ma impac cu ideia ca in lista mea de prieteni am..cont sters..
Rugamintea mea este sa-mi permiteti sa va citez .

r.gabi a scris:

In general la astfel de oameni,despre care va garantez ca fac parte dintr-o"specie rara" nu stii ce sa apreciezi omenia sau profesionalismul.
Sa speram ca intr-un anume timp d-na Cristina va reveni.

Mult succes si orice infrangere in viata,poate fi transformata in victorie

Frumos gind,domnule r.gabi
ContSters179589, utilizator