avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 549 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2014
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2014

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2014.Spor al invatat! :)
Trebuie invatat perfect....de 10 pe linie sa poti fi sigur de reusita... :)
9iustitia a scris:

Trebuie invatat perfect....de 10 pe linie sa poti fi sigur de reusita... :)


mda, dar da-mi voie sa fiu si eu la fel de contrariata cum in urma contestatiilor cea de pe locul 162 a ajuns pe locul 44.
nu vreau sa se supere doamna/domnisoara si nici cei din comisie, dar ceva e putred aici...ori de la inceput i-au dat o nota mult mai mica fata de ceea ce a facut ea in lucrare, ceea ce nu este corect, ori ...si aici nu stiu ce sa mai spun.
ideea este ca de la picati a intrat pe un loc chiar foarte bun, adica direct in cele 90 de locuri pentru parchete nu asa oricum
aici ai dreptate, eu doar pt 0,05 sutimi nu am putut intra desi am facut contestatie pt ca la organizare meritam mai mult decat am primit potrivit baremului, am facut contestatie si nimic,nici macar ce meritam nu am primit in schimb la alti nu stiu cum s-a putut "gresi "atat de mult..........
pt locurile de le timisoara nu incearca nimeni?
ramonastreanga a scris:

aici ai dreptate, eu doar pt 0,05 sutimi nu am putut intra desi am facut contestatie pt ca la organizare meritam mai mult decat am primit potrivit baremului, am facut contestatie si nimic,nici macar ce meritam nu am primit in schimb la alti nu stiu cum s-a putut "gresi "atat de mult..........


cunosc senzatia, eu am fost la 0,04X-(

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere sng 2015 Patricia_ Patricia_ Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz: (vezi toată discuția)
Admitere sng 2012 Iulia Toader Iulia Toader Stie cineva dupa ce carti trebuie sa invatam pt examenul de admitere la SNG? (vezi toată discuția)