Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Vom fi iarãsi ce am fost sau Vom fi iarasi ce-am ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Vom fi iarãsi ce am fost sau Vom fi iarasi ce-am fost, si mai mult decât atâta?

PDL si PNL se unesc.
Isi doresc un partid mare, sunt deschisi la aliante si fuziuni... Nu cred ca exista tara cu politica atat de SF ca a noastra.

Am editat mesajul pentru ca am scris sub impresia imaginilor de pe TV si nu prea aveam cuvinte. Nu ca acum as avea mai multe :)
Ares-3, moderator
ma petrica, tu te faci ca nu vrei sa vezi tandemu' etern (de slugi).

v.v. ponta, in sua: Statele Unite doresc stabilitate şi predictibilitate în relaţia cu România. Au lucrat cu mine ca prim-ministru doi ani şi jumătate foarte bine şi ştiu acest lucru...Partenerii noştri americani ştiu foarte bine de Băsescu şi de mine.:tooth:
[ link extern ]