Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... lnfiintare fundatie si camin de batrani particular
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

lnfiintare fundatie si camin de batrani particular

Care este legislatia in vigoare, ce autorizari trebuie sa am pentru deschiderea unui camin de batrani...Care sunt pasii? Va multumesc anticipat.
george-neagu, moderator
Bună ziua.Aș dori să înființez un cămin de bătrâni,am închiriat o casă și aș dori să deschid un SRL.Care ar fi pașii care ar trebui să îi urmez?