avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... lnfiintare fundatie si camin de batrani particular
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

lnfiintare fundatie si camin de batrani particular

Care este legislatia in vigoare, ce autorizari trebuie sa am pentru deschiderea unui camin de batrani...Care sunt pasii? Va multumesc anticipat.
Ultima modificare: Luni, 18 August 2014
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: rojenka , utilizator 08:49, 7 Ianuarie 2024
Bună ziua.Aș dori să înființez un cămin de bătrâni,am închiriat o casă și aș dori să deschid un SRL.Care ar fi pașii care ar trebui să îi urmez?
Bună ziua.Aș dori să înființez un cămin de bătrâni,am închiriat o casă și aș dori să deschid un SRL.Care ar fi pașii care ar trebui să îi urmez?
Bună ziua.Aș dori să înființez un cămin de bătrâni,am închiriat o casă și aș dori să deschid un SRL.Care ar fi pașii care ar trebui să îi urmez?
Bună ziua.Aș dori să înființez un cămin de bătrâni,am închiriat o casă și aș dori să deschid un SRL.Care ar fi pașii care ar trebui să îi urmez?
Bună ziua.Aș dori să înființez un cămin de bătrâni,am închiriat o casă și aș dori să deschid un SRL.Care ar fi pașii care ar trebui să îi urmez?

Alte discuții în legătură

Inființarea unui azil de bătrâni Monica S Monica S Buna seara, ce acte implica înființarea unui azil de bătrâni? (vezi toată discuția)
Camin de batrani lasculuca947 lasculuca947 As dori o parere avizata in privinta atragerii unor fonduri europene ptr amenajarea si dotarea la standarde europene a unei vile in camin de batrani situata ... (vezi toată discuția)
As dori sa infiintez un camin (azil) de batrani in mediul urban cu fonduri nerambursabile 100%, se poate? inchiriez2012 inchiriez2012 as dori sa infintez un camin de batrani cu fonduri nerambursabile 100%, mentionez ca detin un spatiu in mediul urban cu teren, suprafata spatiului fiind de ... (vezi toată discuția)