Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit forfetear micro
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit forfetear micro

am o micro infiintata in aprilie 2009. Imi puteti spune ce impozit forfetar platesc la trim II ? Cifra de afaceri pe 2008 e 0. Multumesc mult !
Pentru @katica: va rog frumos, se poate sa-mi dati un link cu aceasta circulara ? Am "cotrobait " dupa ea prin site mfinante, dar fara succes ! Merci !
Cu multa placere.

[ link extern ]

Nu vrea ! :weg:
Aseara am incercat si mergea ,azi vad intr-adevar ca nu merge...vedeti atunci aici

[ link extern ]

sau urmati pasii : mfinante; info TVA; informatii despre regimul de TVA; circulare

P.S. Observ ca trebuie incercat de mai multe ori !!!!!!

katica, utilizator
:love1:

Multumiri!