Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Portalul de intrebari si raspunsuri al CNPP a fost ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Portalul de intrebari si raspunsuri al CNPP a fost desfiintat

De ce credeti ca sa desfiintat acest forum ?
[ link extern ]
Eu nu cred ca se va reinfiinta portalul de intrebari si raspunsuri.

Acum avem alte doua variante.
Si anume:

1)[ link extern ]
2)[ link extern ]

Varianta 1)
Nu avem control asupra interventiei
Varianta 2)
Este foarte greoaie

Ca sa se poata accesa direct adresa mentionata, trebuie sters atunci cand scrieti "s" de la [ link extern ] .
Aveţi dreptate, domnule Carp, vechiul forum nu mai există în forma în care exista. Din punctul de vedere al unei persoane din exterior, era mult mai util vechiul portal. Cine ştie, poate că cei de la CNPP vor reveni asupra deciziei de a-l desfiinţa.
La acest moment am urmatoarele interventii:

-Dir.casa locala de pensii Bucuresti - doua
-Dir.Casa locala sector 6 Bucuresti - una
-"Intreaba un consultant" - doua
-Presedinte C.N.P.P. - una

Toate fara raspuns.

Pe tema desfiintarii portalului am intervenit la;

-Ministerul Muncii
-Guvern
-Presedentie

Toate fara raspuns.
Am pus intrebarea la presedinta CNPP daca se reinfiinteaza portalul.
Ministerul Muncii a trimis petitia tot la CNPP.
In rest,nici un raspuns.
Fara acest portal,sunt in "arest la domiciliu".
Carp Mircea, utilizator